غیر فعال شدن اپل آیدی (خطای This Apple ID is not active) و راه حل رفع آن

اخیراً بسیاری از کاربران ایرانی اعلام کرده‌اند که با مشکل غیر فعال شدن اپل آیدی خود مواجه شده‌اند و این موضوع باعث شده تا کاربران امکان استفاده درست از دستگاه‌های خود را نداشته باشند. بنابراین برآن شدیم تا راهی برای رفع خطا و مشکل This Apple ID is not active در اختیار شما قرار دهیم.

این مشکل باعث شده تا کاربرانی که حتی از اپل آیدی های قدیمی فعال روی ایمیل شخصی خود استفاده می‌کنند نیز برای اتصال دستگاه جدید با چالش‌هایی ویژه مواجه شوند. با توجه به حساس بودن اپل آیدی برای دستگاه‌های مختلف، بازگرداندن اپل آیدی امری ضروری است.

Apple ID Activation - اکتیو کردن اپل آیدی غیر فعال شده

ارور This apple id is not active چیست و چرا رخ می‌دهد؟

در حال حاضر دلیل دقیقی برای به وجود آمدن مشکل this apple id is not active در دست نیست؛ اما حدس زده می‌شود که این مشکل به خاطر ساخت اپل آیدی روی آدرس‌های خاص باشد. بسیاری از کاربران ایرانی و کشورهای خاور میانه‌ای با این مشکل مواجه شده‌اند که احتمالاً به دلیل استفاده از آدرس‌های خاص در جریان فرایند ساخت اپل آیدی است.

حل مشکل غیر فعال شدن اپل آیدی (خطای This apple id is not active)

ممکن است با توجه به توصیه‌ی دیگران به سایت appleid.apple.com بروید و برروی گزینه ?Forgot Apple ID or Password کلیک کنید تا رمز اپل‌آیدی خود را ریست کنید، اما متاسفانه مجدد با خطای This Apple ID is not active مواجه می‌شوید. ما می‌توانیم این خطا را رفع کنیم و اپل‌آیدی شما را مجدد فعال نماییم.

برای رفع مشکل غیر فعال شدن اپل آیدی راهی جز صحبت یا چت با پشتیبانی اپل وجود ندارد. لازم به یادآوری است که بخش ساپورت اپل نباید هیچ ردی از شما در ایران پیدا کند. شما در صورت تسلط به زبان انگلیسی می‌توانید با پشتیبانی اپل تماس تلفنی بگیرید یا از طریق چت صحبت کنید و به اپل خطا و مشکل را توضیح دهید تا اپل این مشکل را برای شما رفع کند. در صورتی که خودتان نمی‌توانید با اپل تماس برقرار کنید، ما این کار را می‌توانیم برای شما انجام دهیم و اپل‌آیدی‌تان را مجدد فعال کنیم. سرویس حذف مشکل This Apple ID is not active شامل گارانتی ۱۰۰٪ بازگشت وجه، در صورت عدم موفقیت می‌باشد.

توجه داشته باشید زمانی که اپل‌ٖٖآیدی شما مجدد فعال می‌شود، قابلیت دانلود از اپ‌استور را نخواهد داشت و تنها می‌توانید آن را از دستگاه خود خارج نمایید. در صورتی که ما سرویس حذف خطای This Apple ID is not active را برای شما انجام دهیم، می‌توانیم علاوه بر فعال سازی اپل‌آیدی، قابلیت دانلود از اپ‌استور را فعال کنیم. برای فعال‌سازی کامل اپل‌آیدی نیاز به اپل‌آیدی، رمز عبور و سوالات امنیتی اپل‌آیدی می‌باشد. اما برای فعال‌سازی به منظور خارج کردن اپل‌آیدی از دستگاه، تنها خود اپل‌آیدی کافی است.