آپلودسنتر BigBlueButton : آپلود فایل‌های صوتی و تصویری در کلاس مجازی بیگ بلو باتن

آپلودسنتر موزیک و فیلم برای بیگ بلو باتن

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین کلاس نیاز داشته باشید فایل تصویری و یا صوتی مربوط به محتوای آموزشی خود را برای شرکت‌کنندگان حاضر در کلاس به اشتراک‌گذاری بگذارید. مثلا اگر مشغول به تدریس زبان‌های خارجی هستید، نیاز به پخش فایل‌های Listening در کلاس دارید. یا به طور مثال برای آموزش کودکان نیاز به پخش کارتون‌های آموزشی دارید. برای انجام این مورد راه‌های متعددی پیش روی شماست، مانند اشتراک‌گذاری صفحه..

اما راه اصولی آن اشتراک‌گذاری فایل صوتی و یا ویدیوی خارجی از طریق لینک مستقیم در محیط کلاس می‌باشد. به این دلیل که با استفاده از این روش، مقدار مصرف اینترنت استاد و شرکت‌کنندگان به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد، درگیر شدن منابع سخت‌افزاری سرور بسیار کمتر شده و امکان برگزاری کلاس‌های همزمان با اختلال کمتری امکان‌پذیر می‌باشد و در نهایت هر کاربر ویدیو را با سرعت اینترنت خود و از روی دستگاه شخصی خود استریم و مشاهده می‌کند.

برای به دست آوردن لینک مستقیم از فایلی که داخل سیستم شماست، می‌بایستی فایل مورد نظر خود را در یک آپلود‌سنتر ارسال (آپلود) کرده و لینک مستقیم دریافتی را در بخش مربوطه در کلاس بیگ‌بلوباتن خود وارد کنید. این روز‌ها آپلودسنترهای رایگانی با جستجو در گوگل قابل دسترس هستند ولی معمولاً این سایت‌ها افزایش بازدید سایت خود، به‌جای لینک مستقیم، لینک هدایت‌شونده (Redirect) از آدرس خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که برای هدف مورد نظر شما در کلاس درس قابل استفاده نمی‌باشد. پس راه حل چیست؟

آپلودسنتر اختصاصی مخصوص بیگ بلو باتن

وب@ برای راحتی شما مدرسین و کاربران گرامی اقدام به ارائه‌ی سرویس‌های آپلودسنتر اختصاصی با توجه به حجم دلخواه و مورد نیاز شما عزیزان کرده که در پکیج‌های متفاوتی قابل ارائه می‌باشد. این آپلودسنتر با ارائه‌ی قابلیت‌های کلیدی موردنیاز برای یک آپلودسنتر خوب و قابل استفاده برای کلاس‌های BigBlueButton، امکان اشتراک‌گذاری فایل‌های ویدیویی و صوتی در محیط کلاس مجازی را بدون دردسر برای شما فراهم می‌سازد.

قابلیت‌های کلیدی آپلودسنتر BigBlueButton:

  • سرعت بالا
  • امکان تعریف کاربران متعدد با سطح دسترسی‌های مجزا
  • امکان بارگزاری فایل‌های صوتی و تصویری با فرمت‌های مختلف و دلخواه
  • مدیریت فایل‌های کاربران
  • رابط کاربری آسان
  • سیستم آماردهی حرفه‌ای
  • زبان فارسی
  • امکان اضافه کردن پلاگین‌های مختلف
  • 4 پوسته‌ی (تم) مختلف
  • پشتیبانی از Drag and Drop

 

با خرید این اسکریپت آپلود فایل می‌توانید بعد از آپلود کردن فایل مورد نظر خود، لینک مستقیم آن را در قسمت اشتراک‌گذاری ویدئوی خارجی در محیط کلاس BigBlueButton اضافه کنید تا ویدیو یا فایل صوتی شما در محیط کلاس برای کاربران نمایش داده شود.

در حال حاضر آپلودسنتر BigBlueButton در ظرفیت‌های ۵، ۱۰ و ۲۰ گیگابایتی ارائه می‌شوند که این اعداد نشان‌دهنده‌ی فضای ذخیره‌سازی‌ای است که برای آپلود و اشتراک‌گذاری فایل‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود. جهت سفارش و دریافت سریع آپلودسنتر BigBlueButton با ما از طریق چت آنلاین سایت یا شماره‌های زیر در تماس باشید.

شماره‌های تماس: ۰۹۳۹۹۹۹۹۶۶۱ – ۳۳۴۵۷۲۴۸-۰۳۱