ویدیوهای آموزش کار با سیستم BigBlueButton (استاد و دانش‌آموز)

در این صفحه ویدئو‌های آموزشی نحوه‌ی کار با سیستم در اختیار شما قرار گرفته است

در دنیای امروز، ویدیوها نقش پررنگ‌تری در روند آموزش به افراد ایفا می‌کند و می‌تواند درک صحیح‌تری از موضوع مشخص آموزش را به کاربر نهایی انتقال دهد. ما نیز با توجه به بررسی نیازهای مخاطبین خود، تلاش کردیم تا ویدیوهای آموزش کار با سیستم BigBlueButton را به صورت جامع و کامل تهیه کنیم و تمامی مباحث را در آن پوشش دهیم تا هر دو نوع کاربر این سیستم قدرتمند (یعنی دانش‌آموز و استاد) بتوانند از طریق این آموزش‌ها، به بهترین نحو ممکن از کلاس مجازی خود استفاده کنند.

شما در این صفحه می‌توانید فیلم‌های کامل آموزشی جهت آشنایی با سیستم آموزش مجازی BigBlueButton را مشاهده کنید و با محیط و نحوه‌ی کار با کلاس‌های آنلاین آشنا شوید. کلیه‌ی قسمت‌های لازم و نکات مربوطه در این فیلم‌ها آموزش داده شده است. لطفا در صورتی که با بخشی از آموزش مشکل داشتید، حتما چندین بار ویدیوها را با دقت مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید از طریق صفحه‌‌ٔ سوالات متداول BigBlueButton، آموزش‌های کاملی در رابطه با روند کار با سیستم آموزش مجازی بیگ‌بلوباتن را مطالعه کنید.

شروع کار با سیستم: پیش‌نیازها در موبایل
شروع کار با سیستم: پیش‌نیازها در کامپیوتر
نحوه کار با محیط کلاس: مخصوص معلم و دانش‌آموز

در صورتی که پس از مشاهدهٔ ویدیوهای آموزش کار با سیستم BigBlueButton، تمایل به سفارش سرویس‌های قدرتمند بیگ بلو باتن می‌توانید از فروشگاه BigBlueButton پلن مناسب خود را انتخاب کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.