در روزهایی که کاربران به شبکه‌های اجتماعی به عنوان دوستی برای کسب لذت، دانش و سرگرمی نگاه می‌کنند. مدیریت شبکه های اجتماعی و بازاریابی در آن برای تمام کسب‌وکارها ضروری است. براساس آخرین آمار 40 درصد از جمعیت جهان؛ حدود 3 میلیارد نفر عضو شبکه‌های اجتماعی در سال 2019 هستند. در ایران نیز تعداد کاربران فعال در شبکه‌های اجتماعی بالغ بر 47 میلیون نفر است.

کاملاً بدیهی است که بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی برای هر سازمان، گروه و کسب‌وکاری در هر اندازه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی پرسود است. این روزها معرفی خدمات و برندسازی در شبکه ‌های اجتماعی یک باید مهم است.

برخلاف رسانه‌های مانند تلویزیون، رادیو و مطبوعات، شبکه های اجتماعی یک راه‌حل برای یک موضوع در نظر نمی‌گیرند بلکه براساس هر موضوع راه‌حل منحصربفردی ارائه می‌کنند.

تعداد استراتژی‌های بازاریابی به اندازه شبکه‌های اجتماعی متنوع است. برای مدیریت شبکه های اجتماعی انتخاب هر یک از شبکه‌های اجتماعی و انتقال پیام صحیح و تاثیر حداکثری پیام‌ها بر مخاطبان، لازم است که به خوبی مخاطبان هدف خود را بشناسید.

چرا بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها ضروری است؟

شبکه های اجتماعی فرصت بی‌نظیری به کسب وکارها هدیه کرده است. شما با مدیریت شبکه های اجتماعی شانس تبلیغ و معرفی خدمات خود را افزایش می‌دهید. شبکه‌های اجتماعی به همان اندازه که امکان تعامل کاربران با یکدیگر را گسترش داده است، به همان میزان نیز امکان ارتباط بازاریابان با مشتریان بالقوه و بکاربردن استراتژی‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی را توسعه داده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی دوست دارند که با برندها صحبت کنند، این اتفاق یعنی جاده‌ای هموار برای بازاریابان، در این حالت می‌توانند با بکاربستن استراتژی‌های بازاریابی آنچه را که می‌خواهند به کاربران بفروشند.

از طریق مدیریت شبکه های اجتماعی می‌توانید :

– مخاطبان خود را درگیر کنید. تعامل با مخاطبان بهترین روش برای ایجاد اعتماد و ساخت یک ارتباط طولانی مدت است.

– وفاداری به برند را پرورش دهید. تعامل و مشارکت موجب وفاداری به برند می‌شود. کاربران از طریق بروزرسانی‌های شما، دیدن اخبار، ویدیوها و تصاویر پیوسته با شما در ارتباط هستند.

– با سایر کانال‌ها مرتبط خواهید ماند. از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی به خوبی با سایر کانال ادغام می‌شوند بنابراین بازاریابان دیجیتال می‌توانند یک کمپین تبلیغاتی را در سایر کانال‌ها به‌خوبی مدیریت کنند، چیزی که تا پیش از این بسیار سخت بود.

– به سادگی موضوعات را مانیتور می‌کنید. وقتی جریانی در سطح جامعه ایجاد می‌شود یا اتفاقی می‌افتد، بازاریابان می‌توانند اخبار و محتواهایی درباره آن موضوع و هم‌سو با لحن برند در شبکه‌های اجتماعی توزیع کنند.

– سرنخ‌های جدید می‌سازید. بازاریابان می‌توانند آگاهی از برند را افزایش دهند و با توزیع محتوا ترافیک از طرف کاربران بگیرند که برخی از آنها می‌تواند اتفاق‌های خارق العاده‌ای را ایجاد کند.

کدام شبکه اجتماعی مناسب شماست؟

پس از تدوین استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، نوبت آن می‌رسد که شبکه اجتماعی‌ای که مخاطبان هدف شما در آن هستند، انتخاب کنید. پس از آن لازم است که یک پروفایل در شبکه اجتماعی بسازید. خوشبختانه برخی از سوشیال مدیاها مانند فیسبوک، اینستاگرام و لینکدین امکانات ویژه‌ای برای کسب وکارها (بیزنسی) ایجاد کرده‌اند بنابراین کافیست انتخاب کنید که کدام شبکه اجتماعی برای شما مناسب است.

از آنجایی که اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب در ایران است بنابراین عمده کسب وکارها انرژی زیادی برای تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام اختصاص می‌دهند در حالیکه ممکن است لینکدین و توییتر بتوانند آنان را سریعتر به اهداف بازاریابی برساند.

شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، فیسبوک و لینکداین جزو این مجموعه است. اما آن‌چه که در ایران کارآیی بیشتری در زمینه‌ی بازاریابی دارد تلگرام و اینستاگرام است .

اینستاگرام با بیش از ۵۰۰ میلیون نفر کاربر فعال در حال حاضر یکی از ۱۰ اپلیکیشن برتر دنیاست. انجام چندین تجربه‌ی موفق در معرفی و برندسازی محصولات و خدمات ایرانی، ظرفیت بالای شبکه‎ ی اجتماعی اینستاگرام در ایران را نشان می‌دهد .

شناسایی بهترین زمان‌بندی

شناسایی بهترین زمان‌بندی برای ارسال پست‌ها و زمان‌بندی موثر جهت به‌دست آوردن بالاترین بازدهی و تاثیرگذاری

جذب مخاطب خلاقانه

به‌کارگیری راه‌های خلاقانه و جدید جهت  جذب مخاطب از شبکه‌های اجتماعی و تحلیل رفتار کاربران

سازگاری لحن و موضوع

ایجاد سازگاری لحن و موضوع در پست‌های اینستاگرام در راستای جلوگیری از ریزش کاربران

ایجاد محتوای جذاب

ایجاد محتوای جذاب برای مخاطبان اینستاگرام به‌طوری‌که همزمان کاربران قبلی را حفظ کنیم و همینطور کاربران جدید از فضای گردشی اینستاگرام دنبال‌کننده شوند

خدماتپایهاقتصادیبرنزینقره‌ایطلایی
ساخت و راه‌اندازی پیج
طراحی قالب گرافیکی اختصاصی پست مطابق استانداردهای 2022 به همراه واترمارک
طراحی قالب گرافیکی اختصاصی استوری مطابق استانداردهای 2022
طراحی کاور اختصاصی هایلایت
تولید محتوای متنی و کپشن‌نویسی
تولید محتوای تصویری پست‌ها (در هفته)۳۶۱۰۱۴۱۷
تولید محتوای تصویری استوری‌ها (در ماه)۱۲۲۴۴۰۵۶۸۶
تولید ویدیو کلیپ با محتوای ارسالی شما (در ماه)۲۴۶۸
بهینه‌سازی هشتگ‌ها و شناسایی هشتگ‌های مرتبط با کسب‌و‌کار جهت افزایش نرخ ورود
تامین امنیت اولیه‌ی پیج جهت جلوگیری از نفوذ
بهینه‌سازی استوری‌ها و تعامل با مخاطب
بهینه‌سازی هایلایت‌ها
اعمال تنظیمات مناسب پیج‌های بیزنس جهت بالابردن Rank
مانیتورینگ 24 ساعته وضعیت امنیتی پیج و تشخیص رخداد‌های مشکوک
ربات هوشمند جذب فالوور هدفمند
طراحی بنر تبلیغاتی و هماهنگی با پیج‌های مناسب جهت تبلیغات پربازده
پاسخگویی به دایرکت‌ها
ارتباط هدفمند با کاربران وتبدیل آن‌ها به مشتری وفادار
طراحی پست‌های مناسبتی
طراحی و برگزاری مسابقات هفتگی و ماهیانه
آموزش نکات مهم ضبط ویدیو و ولاگری
پشتیبانی مشتریان از طریق واتس‌اپ
نوشتن متن سناریوی محتوای ویدیویی
طراحی لوگوموشن
ارایه‌ی مشاوره‌ی تخصصی جهت افزایش فروش و جذب مشتری وفادار
عکاسی صنعتی (ماهیانه)
قیمت (ماهیانه – تومان)۱,۸۰۰,۰۰۰۲,۸۰۰,۰۰۰۳,۵۰۰,۰۰۰۵,۷۰۰,۰۰۰۶,۶۰۰,۰۰۰