ریست و تغییر رمز عبور فراموش شده

by | 1400/06/21 | آموزش مودل

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با زدن بر روی دکمه‌ی ورود به سایت و زدن گزینه‌ی «نام کاربری و یا رمز ورود خود را فراموش کرده‌اید؟» اقدام به ریست و یا تغییر رمز عبور خود کنید.


بعد از زدن گزینه، شما به صفحه ای هدایت می‌شوید که در اون قسمت بر اساس نام کاربری و یا ایمیل خود می‌توانید اقدام به تغییر رمز بفرمایید. توجه داشته باشید برای این قسمت یا نام کاربری و یا ایمیل لازم می‌باشد و نیازی به وارد کردن هر دو نیست.


پس از وارد کردن نام کاربری و یا ایمیل، دکمه‌ی «جستجو» پایین هر کدام از فیلدها را بزنید تا به صفحه‌ی بعدی هدایت شده و پیام «لینک تغییر رمز عبور بر روی ایمیل شما ارسال شد» را مشاهده کنید. بعد از اون روی دکمه ادامه بزنید.
بعد از این مرحله از سمت سایت برای شما ایمیلی ارسال می‌شود که حاوی یک لینک است و با زدن روی این لینک به صفحه تغییر رمز عبور هدایت می‌شوید.
توجه داشته باشید حتماً بعد از این مرحله، صندوق دریافتی و هم پوشه‌ی اسپم (spam) ایمیل خود را چک بفرمایید.
در صفحه بعدی که به آن هدایت می‌شوید، می‌توانید رمز عبور جدیدی برای حساب کاربری خود تعیین کنید. برای شما دو فیلد در نظر گرفته شده که در اولی رمز عبور جدید و دومی تکرار رمز عبور جدید شماست. اگر رمز وارد شده در دو فیلد با هم یکسان نباشد، سیستم ارور میدهد که حتماً باید چک کنید و مجدداً وارد بفرمایید. پس از اینکه هر دو فیلد را یکسان وارد کردید، با زدن دکمه «ثبت» رمز شما تغییر می‌کند و می‌توانید با نام کاربری و رمز عبور جدیدتان وارد سایت بشوید.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *